מוצרים של: ליב

פסטות אורגניות

פסטות

סדרת הפסטות האורגניות של ליב כוללת: -פסטה אורגנית פרפלה-פסטה אורגנית ספירלי- פסטה אורגנית פנה-פסטה אורגנית ספגטי. את כל מוצרי הסדרה ניתן להשיג בבית הטבע. 

תגים , , , | סגור לתגובות

דגנים וקטניות אורגניים

קטניות

סדרת הדגנים והקטניות האורגניים של ליב כוללת: -אורז מלא אורגני-אורז לבן אורגני-אורז בשמתי אורגני-סוכר קנים אורגני -סוכר דמררה אורגני -כוסמין אורגני-מש אורגני - פולי סויה אורגניים- עדשים אדומים אורגניים-עדשים שחורים אורגניים-עדשים ירוקים אורגניים-דוחן אורגני -כוסמת אורגני -בורגול אורגני -קוסקוס אורגני -אזוקי אורגני -שעועית אורגנית- אפונה אורגנית-גרעיני דלעת אורגנית-חומוס … להמשיך לקרוא

תגים , , , , , , , , , , | סגור לתגובות

לחמים, פריכיות ומוצרי חלב אורגניים

לחמים ומוצרי חלב

סדרת הלחמים ומוצרי החלב של ליב כוללת: -פריכיות אורז אורגניות-פריכיות אורז + קינואה אורגניות-פריכיות אורז + כוסמת אורגניות-  לחם שיפון אורגני-לחם כוסמין אורגני- לחם חיטה אורגני- לחם קל שיפון אורגני- לחם קל דגנים אורגני-ביצים אורגניות-חלב עז אורגני-יוגורט עז אורגני.  את … להמשיך לקרוא

תגים , , , , , , , , , | סגור לתגובות

סדרת התבלינים האורגניים

תבלינים אורגניים

סדרת התבלינים האורגניים של ליב כוללת: -פפריקה מתוקה-פלפל שחור אורגניפלפל לבן אורגני-כורכום אורגני-קינמון אורגני-שום אורגני-כוסברה אורגנית-כמון אורגני  את כל מוצרי הסדרה ניתן להשיג בבית הטבע.

תגים , , , , , , , | סגור לתגובות

סדרת השמנים האורגניים

שמני זית

סדרת השמנים האורגניים של ליב כוללת: -שמן זית אורגני-שמן קנולה אורגני-שמן חריע אורגני-שמן חמניות אורגני-שמן פשתן אורגני-שמן דלעת אורגני-שמן שומשום אורגני. את כל מוצרי הסדרה ניתן להשיג בבית הטבע. 

סגור לתגובות